PŘÍBĚHY EMOCÍ

Možná se bojíme smrti kvůli oddělenosti od svých těl, citů a emocí. Od své lásky.
Možná ve chvíli, kdy si uvědomíme sami sebe ve svém těle, kdy se probudíme do lidskosti, v tu chvíli se ucítíme jako součást všeho, co je.
Těla i Země, všeho živého.
V tu chvíli se přestaneme bát.
Možná je strach ze...

Bůh v nás

07.02.2023

Možná jsme začali věřit v Boha mimo nás ve chvíli, kdy jsme jako malé děti ztratili kontrolu nad sebou. Nad svými těly, pocity, emocemi a potřebami.
Najednou jsme z cítění sebe sama, z vědomí toho, že víme, co cítíme, prožíváme, chceme a potřebujeme, jsme přišli o moc nad sebou. Nemohli jsme se vyjádřit, prožít a naplnit tak, jak jsme...

Možná žádný systém neexistuje.
Svobodu být sám sebou, být spojený s tělem, uvědomující si co cítím a dovolující si prožívat se, nám ve skutečnosti nikdo nevzal. nemůže.
Jako by jen společnost, možná s nějakým záměrem, vytvořila okolnosti, kdy to, jak nás vidí druzí je důležitější, než jak se vnímáme my.
Možná je to jen zhmotnění našich přesvědčení,...

Sami sobě

07.02.2023

"A pro ten čas, který jsi své růži věnoval, je ta Tvá růže tak důležitá.". Exupéry
Možná jsme tou růží my sami pro sebe.
Možná jsme už kdysi dávno, v dětství byli nuceni přestat o sebe pečovat. Přestat dávat sami sobě pozornost.Neměli jsme na sebe čas.
Možná je spousta problémů dnešních dětí i dospělých způsobena tím,...

Ona je ta, která se může milovat, respektovat a ctít. Vnímat s cítit. Pochopit. Milovat.

Naše tělo

15.07.2022

Žena má strach ze smrti, rakoviny.Vyšlo to kolem jejích 13 let.
Cítila ses poražená. Neúspěšná. Ztratila jsi svobodu. Lhostejnost k sobě. Nevážila sis sama sebe. Ztratila jsi svou hodnotu. Očekávala jsi ji z venku. Pocit, že jsi nedostala to, na co jsi měla nárok. Zanedbávala jsi své tělo. Sebe sama. Jako by jsi v něm nebyla přítomna. Nechtěla ho....

Cesta

20.05.2022

"Díky vám jsem ve spoustě věcí zásadně změnila pohled na sebe i na svůj život. ❤️❤️❤️. To vy jste mi otevřela oči, až zpětné jsem pochopila příběhy, co jste mi psala❤️❤️❤️"
"Krásný den paní Mirko. Homeopatika mám využívána a cítím se výborně. I v rodině panuje klid a harmonie. Už vím, kdo jsem a kam patřím. Vážím si sama...

Smrt a rozchod

06.05.2022

Možná někdy potřebujeme konec nějakého vztahu, abychom se mohli vrátit sami k sobě.
Možná žijeme skrze druhé, jejich příběhy a odchod, rozchod, nemoc nebo smrt jsou pro nás jediná šance, jak se vrátit sami k sobě, protože vedle někoho to prostě neumíme, uvědomit si sami sebe.
A všechny ty pocity bolesti s tím spojené, ty rány po ztrátě...

© 2016 - 2023, Příběhy emocí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!