MŮJ PŘÍBĚH

V roce 2010 jsem absolvovala kurz Germánské nové medicíny. Nemoc je uzdravující čas po konfliktu, který jsme prožili.

Nic v přírodě není nesmyslné, zhoubné nebo nemocné. Vše v přírodě má svůj účel pro přežití druhu. Neexistuje zlo, zhoubnost ani nic děsivého či špatného. Neexistují špatné bakterie ani nemoci. Všechno funguje způsobem, který dává biologický smysl. Toto poznání ZBAVUJE STRACHU. Vede k tomu, že člověk žije v souladu s přírodou a biologií. 

V roce 2011 jsem prošla kurz pro duly, ženy, které doprovázejí ženy v těhotenství a při porodu, během kterého jsem došla k vlastnímu mateřství a doma porodila dceru. Přitom mi do života přišel synovec, kterého mám v péči.

V roce 2014 jsem absolvovala akreditovaný program Podpora a provázení osob v krizových životních situacích, poradce pro pozůstalé.


V roce 2016 jsem prošla kurz Emoční homeopatie u paní Marty Kafkové. 


V listopadu 2022 jsem absolvovala výcvik Deathwalker se Zenith Virago. 


Mám velmi blízko k přirozenému, ve své podstatě jednoduchému životu, přírodě a zvířatům. 

Jako by porod byl brána, kterou přicházíme a smrt byla brána, kterou odcházíme... a to mezi tím je náš život. Nepřišli jsme na tento svět umřít, ale žít do posledního okamžiku.

V té době, od svého porodu do myšlenky posledních rozloučení, to pro mě byla dlouhá cesta sebeléčení pomocí příběhů emoční homeopatie. Smíření se se životem, jaký je a přijetím vlastní tělesnosti, na které dodnes provázím i další lidi i zvířata.


Z této země jsme vzešli a do ní se navrátíme. Na chvíli se stáváme jedinečnou formou, která tu ještě nebyla vyjádřena a poté opět splyneme se vším. 

Jako nádech a výdech. Mezera mezi světy. Nikam neodejdeme. Jsme pořád součástí všeho, co je. 

Nejcennější na našem životě je uvědomění si sebe sama. Své jedinečnosti a života.

Svého těla.


Ráda vás doprovodím k sobě.

Mirka Zagozdová

www.emocezvirat.cz

www.mezi-svety.cz

 

© 2016 - 2024, Příběhy emocí. 

Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!