JAK PRACUJI

Rádi byste viděli příčinu něčeho, co se Vám děje v životě?

Proč se nějak chováte, proč jste nemocní, Vy nebo Vaše děti či zvířata... 

Chcete vidět souvislosti.

Nabízíme vám pohled emoční homeopatie, formou příběhu emocí, s časem, kdy to vzniklo a vůči komu. Když to uvidíte, můžete lecos změnit...

Jak funguje homeopatie?

Čím dál více lidí přemýšlí uceleně. Vědí, že když jsou nemocní, nestačí léčit jen jeden tělesný symptom. Protože i když ten odezní, není tím odstraněna příčina nemoci. Každá nemoc je signálem těla, že naše duše trpí. Pokud budeme léčit jen symptom zjistíme, že si naše duše hledá jinou cestu k dalšímu signálu a nemoci.¨

Homeopatie se zakládá na zásadě podobné léčit podobným. Homeopatika jsou potencované prostředky, které by v přírodním stavu vyvolaly u zdravého člověka příznaky nemoci. V tomto případě ji paradoxně uzdraví. Homeopatie využívá ke svému prospěchu léčivou sílu celé viditelné přírody. Používají se výchozí látky z minerální říše a ze světa rostlin a zvířat. Potenciace znamená, že se z výchozího produktu extrahuje vzorek, který se dalším a dalším ředěním odhmotní tak, že se přiblíží stavebnímu plánu výchozího produktu a jeho vibračnímu vzorci. Homeopatika se nezaměřují na určitou symptomatiku, ale zasahují celou bytost a její duchovně-duševně-tělesnou strukturu v její celistvosti a způsobují přeladění také v duševním prožívání. Nemají žádné vedlejší účinky a nepředstavují žádné zatížení pro tělo.

Co se skrývá pod názvem "Emoční homeopatie"?

"Jedná se o unikátní ucelený systém založený na propojení homeopatie s kineziologickým barometrem chování využívající kineziologický způsob práce s klientem. Systém je založen na kombinaci 64 emočních a 64 konstitučních léků. Nově vnáší do homeopatie pocitovou stránku léků a jejich vzájemné propojení. Spojuje výhody obou technik. Kineziologický způsob práce umožňuje pojmenovat a časově zařadit jakýkoli problém a homeopatie potom pomáhá odčistit problém v celé jeho šířce i hloubce ( i v genetickém kódu ), a to i tam, kam už kineziologie nedosáhne. Systém je ve své podstatě jednoduchý a snadno uchopitelný. Skýtá nepřeberné množství kombinací tak jako život sám."

Ing. arch. Marta Kafková


Podle Vašeho příběhu Vám pošleme léky ve formě homeopatických kuliček, které vám předáme nebo zašleme poštou. 

Rádi Vám pomůžeme najít také souvislosti Všeho života.

Výhodou je, že Vy osobně u toho nemusíte být, pracujeme na dálku a povídat si můžeme i po telefonu nebo emailem. Rádi se s vámi samozřejmě i sejdeme osobně.

Diskrétnost samozřejmostí.

© 2016 - 2024, Příběhy emocí. 

Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!