Nevěřila účinku...

17.09.2018

Kamarádku po novém roce toho trápilo více, bolely ji obě ruce, pravá noha, byla celkem dost unavená, bez energie a důvodu, proč vlastně ráno vstát a taky ji trápily zažívací problémy. Prošla různá vyšetření a nic se neukázalo. Těmto věcem nevěří a přesto svolila, že to zkusí.

Vyšlo mi, že příčina je vůči jejímu manželovi, někdy z jejích 36 let, kdy jí začalo něco chybět a chtěla to zpátky. Dožadovala se toho. Jako by ji nešlo uspokojit. Byla vůči němu ironická a kousavá. Snažila se zakrýt vlastní slabost, že se cítila nemilovaná. Nedávala mu své city taky najevo, protože se bála, že nebudou opětovány. Snažila se ho ale zaujmout. Byla plná vnitřních konfliktů a potlačeného hněvu. Nemluvila ale o tom všem. Snažila se být si sama pro sebe, ale cítila se zraněná, on byl pro ni důležitější, než ona.

Řekla jsem jí, aby si to přiznala sama před sebou a upřímně to řekla i jemu. Že on to vůbec nemusí vědět, jak se ona cítí.   

Přiznala, že něco na tom trochu bude, ale manželství že mají celkem spokojené. I když to už není jako dřív... Každopádně že si promluví.

Po 8 měsících... 
"Začátek roku byl pro mě neskutečně těžkou zkouškou, co vydržím. Myslela jsem, že vše zvládnu a budu silná, ale bohužel, tomu tak nebylo. Když mi Mirka nabídla pomoc v podobě kuliček, jako správný nevěřící Tomáš, jsem nevěřila, že by něco takového mohlo můj stav vylepšit. Ale zkusit se má vše, tak jsem kuličky začala dle návodu brát. Po nějaké době, jsem pocítila velké uvolnění a vnitřně jsem se vyrovnala, začalo mi prostě být zase dobře. Takže ať je to jak chce, kuličky zřejmě fungují."


© 2016 - 2024, Příběhy emocí. 

Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!