Pocit nedostatečného naplnění a ocenění

29.11.2018

"Trápí mne pocit nedostatečné odměny. Týká se to pochopitelně materiálního, ale i duchovního vnímání reality. Připadám si, jako by mne někdo/něco připravoval/lo o nepřiměřenou část mého nároku na odměnu či spoluautorství nápadů, tvorby apod. Stále něco nového, stálý vývoj, který zatím nevede k pocitu zadostiučinění, nýbrž k postupné ztrátě síly a vyhoření." 

Dívala jsem se a vyšlo mi, že za tím je vztah s Vaší mámou. Jakýsi systém podmíněné lásky - takové to když budeš hodný, tak...


Je to z Vašich 6 let, vůči ní.Cítil jste se jí být nepřiměřeně dotčený, slovně. Zranilo Vás to, ale skrýval jste to. Zklamala Vás. Měl jste pocit, že si její lásku musíte zasloužit. Že musíte být takový, jakého Vás očekává. Byla to pro vás ale velká zátěž to tak mít. Nemoci být sám sebou. Cítil jste nepřijatelný ve své podstatě a nepřijímal jste tu situaci. Potřeboval jste se vyjádřit a definovat si své hranice, sám sebe. Uzavřel jste se a jako byste citově ochladl, zůstal jste na povrchu. Toužil jste být hoden všeho, nač si vzpomenete, ale měl jste pocit, že si nic nezasloužíte.


A tento pocit vám jako by určuje tu realitu, která se vám opakuje. Je otázka, z jakého místa uvnitř sebe si vybíráte ty věci, kterým se věnujete. Jestli to je opravdu z vaší touhy, srdce, nebo protože to je třeba prestižní... Ono to bude taky souviset s tou mámou, podvědomě se můžete ji snažit pořád zavděčit, pořád být ten hodný kluk a dokázat jí, že za to stojíte. Možná to tak máte i se ženami... 


Nachystám Vám homeopatika, která vám pomohou vyjít z toho pocitu, vrátit se k sobě a najít to, co VÁS naplní a s tím vám přijde i hojnost, vnitřní i materiální... Účinek těch homeopatik dobíhá až 3 měsíce, ale určitě poznáte rozdíl. Také to nemusí být jedna vrstva, ale tato bude zásadní.  

© 2016 - 2024, Příběhy emocí. 

Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!