Zadýchávání

07.01.2019

"Chtěl bych Vás požádat o radu. Mám takové neurčité zdravotní potíže a nevím, proč. Nejlépe bych to popsal asi jako zadýchávání při zátěži - třeba rychlé chůzi do schodů nebo běhu, nemůžu popadnout dech. Při cvičení (posilování vlastní vahou, shyby, ...) žádné takové problémy nemám. Sportuju celý život, takže na nějakou zátěž jsem zvyklý.Zvláštní taky je, že si občas všimnu, že mám fialovou levou dlaň - vždycky je to jen na chvíli a všimnu si toho vždycky jenom večer při sprchování, má prostě jinou barvu než pravá dlaň (ta vypadá normálně)."

Jak popisujete ty příznaky, přijde mi, že byste si měl nechat zkontrolovat srdce.

Dívala jsem se na příčinu a vyšlo mi, že to vzniklo už ve vašich 5 letech vůči mámě...Cítil jste se opuštěný. Potřeboval jste fyzický kontakt, obejmout. Ale cítil jste za to nepřijatelný, byla to slabost pro vás a snažil jste se to schovat. Byl jste tvrdý navenek, ale křehký uvnitř. Postrádal jste sebevědomí a byl jste citlivý na kritiku. Cítil jste se tím vším přemožený. Silně jste kontroloval vlastní emoce. Jako byste neměl právo cítit se bezpečně. Potřeboval jste se cítit jí vítaný, ale cítil jste se opuštěný.

Ten pocit byl velmi silný a zůstal ve vás. Na nějaké úrovni je stále vaší součástí. Bolest malého kluka, který se cítil sám a snažil se to schovat. A skrze to tělo se to hlásí o uzdravení.

© 2016 - 2024, Příběhy emocí. 

Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!